Diezgan grūti pārsteigt ar oriģinālu dāvanu vīrieti dzimšanas dienā, it īpaši kuram ir viss, par ko viņš varēja tikai sapņot. Izveidot dāvanu savām rokām? Labāk dodiet šo iespēju pašam jubilāram un uzdāviniet viņam mehānisku 3D koka konstruktoru, kura, līdz šim brīdim, viņam vēl nav. Šāda dāvana ir neparasta un oriģināla.
Gandrīz visi mūsu kataloga modeļi saliktā veidā ir mehāniski, komplektos ir viss nepieciešamais, visas detaļas ir no koka, bet kancelejas gumijas darbojas kā atspere vai modeļa palaišanas mehānisms. Lai saliktu visu pareizi un modelis darbotos, komplektā ir iekļauta detalizēta instrukcija, kas palīdzēs salikt pat vissarežģītāko konstruktoru.


Mehānisks koka konstruktors, kas paredzēts vīrietim no sākuma liksies nenopietna lieta, taču, tiklīdz uzsāksiet to likt savām rokām, kā apstāties nebūs iespējams. Būs vēlēšanās pēc iespējas ātrāk salikt, lai izmēģinātu modeli darbībā. Piemēram, lokomotīva salikšana var ilgt līdz pat 10 stundām. Taču vēlāk Jūsu rokās atradīsies oriģināls vilciens no koka, kuru iedarbinot varēsiet vērot, kā zobrati griežas un iekustina riteņus.


Turklāt, šāda dāvana jubilāram dos ne tikai aizraujošas emocijas salikšanas laikā, bet arī vēlāk, saliktā veidā, tā rotās interjera dizainu.

Dalīties: