LEGI.LV

Kas Jums ir jāzina pirms 3D koka konstruktora iegādes?

Jauns skats uz 3D koka konstruktoriem maina priekšstatu par radošumu un hobijiem.

Mūsdienu mehāniskie koka konstruktori iegūst lielu popularitāti, aptverot ne tikai bērnus, bet arī pieaugušo auditoriju. Veidojot sarežģītus modeļus kopā ar bērniem, vecāki atklāj jaunu interaktīvu un radošu pieeju. Tieksme pēc pašizpausmes un gandarījuma sajūta no koka konstruktora salikšanas pārvērš šo procesu par īstu hobiju. Galu galā koka konstruktori ir ne tikai rotaļlietas, dažus modeļus var izmantot ikdienas dzīvē, izrotājot mājas vai biroja interjeru.

Pasaules karte kā biroja sienas rotājums vai pilnīgi funkcionāls sienas pulkstenis ar svārstu.

Visas 3D konstruktora detaļas ir izgrieztas no dabīga koka un ir gatavas salikšanai uzreiz. Ar detalizētas instrukcijas palīdzību ikviens varēs salikt koka konstruktoru bez liekām pūlēm, galvenokārt neizmantojot līmi.

Lielākā ražotāju daļa nekrāso savus koka konstruktorus, taču ir uzņēmumi, kuri krāso savus izstrādājumus, lai modeļi izskatītos koši un skaisti. Viņi izmanto krāsu uz ūdens bāzes, kas nekaitē bērna veselībai un tiešā veidā paredzēta koka rotaļlietu krāsošanai. Krāsa atbilst visiem kvalitātes standartiem un neizraisa alerģiskas reakcijas.

Piemēram, WoodTrick izvēlās izmantot izturīgāku, biezāku saplāksni un veidot galvenokārt koka konstruktorus, nepievienojot metāla vai plastmasas elementus. Tai laikā Robotime, gluži pretēji, izmanto plānu saplāksni un dažādus materiālus savos konstruktoros, kas padara tos pieejamus pat bērniem no 8 gadu vecuma, jo detaļas var viegli izņemt no plāksnes.

Ja jūs interesē lieli modeļi, kas izgatavoti tikai no koka, kur līme nav jāizmanto un, ja priekšroku dodat modeļa mehāniskai palaišanai, elektriskās vietā, tad jāizvēlās WoodTrick. Ja modeļa izmērs jums nav svarīgs, bet ir svarīgi, lai būtu dažāda krāsu izvēle un konstruktors būtu piemērots jaunākiem bērniem, tad Robotime var būt lieliska izvēle.

Neskatoties uz atšķirīgām pieejām, abi uzņēmumi piedāvā augstas kvalitātes konstruktorus. Bet, lai saprastu, kas tieši jums ir vispiemērotākais, noteikti ir jāizmēģina gan WoodTrick, gan Robotime.

3D modeļu veidošana ir kļuvusi ne tikai par aizraujošu nodarbi, bet arī par spēcīgu bērnu attīstošu iespēju. Saliekot koka mehāniskos konstruktorus savām rokām, bērni ne tikai attīsta uzmanību un savu intelektu, bet arī apgūst dažādu mehānismu darbības principus. Tas ir lielisks veids, kā stimulēt loģisko domāšanu un radošumu, kā arī iemācīties izvirzīt mērķus un sasniegt tos.

Katra modeļa grūtības pakāpi nosaka ne tikai detaļu skaits, bet arī mehānismu līmenis. Pērkot koka konstruktoru jaunākiem bērniem, jābūt gataviem palīdzēt sarežģītāku elementu salikšanā. Īpaši svarīgi ir sekot instrukcijai, lai izvairītos no kļūdām, jo ​​atkārtota salikšana var būt sarežģīta. Atcerieties, ka 3D koka konstruktoru salikt var tikai vienu reizi.

Katrā komplektā ir viss nepieciešamais konstruktora salikšanai, ražotāji par to ir parūpējušies. Tomēr papildu lietas, piemēram, berzi mazinošs vasks, smilšpapīrs un kancelejas nazis var ļoti labi noderēt. Mazas detaļas vieglāk izvilkt no plāksnes, ja tās nedaudz iegriež ar kancelejas nazi.

Noslēdzot mūsu ceļojumu 3D konstruktoru pasaulē, vēlamies uzsvērt, ka šie apbrīnojamie modeļi spēj aizraut gan pieaugušos, gan bērnus. Neatkarīgi no tā, kādu konstruktoru jūs izvēlēsieties, par īstu dārgumu paliks laiks, kas tiks pavadīts sava bērna sabiedrībā spēlējot kopā ar viņu. Galu galā, labākā dāvana, ko varat uzdāvināt, ir jūsu laiks un uzmanība, radot neaizmirstamus mirkļus kopā.

 

Jums varētu arī patikt

1,018 s. | 259 db. | 27.76 MB