Mūsdienu trīsdimensiju koka konstruktori ir izmainījuši pieeju radošumam un hobijiem.

Pašlaik mehāniskie koka konstruktori ir ļoti populāri un ir atraduši sevi ne tikai bērnu, bet arī pieaugušo auditorijas vidū. Vecāki kopā ar bērniem ar prieku saliek sarežģītus modeļus, bet daži cilvēki, ar radošām tieksmēm, atrod savu hobiju, liekot šos interesantos konstruktorus. Galu galā koka konstruktori ir ne tikai rotaļlietas bērniem, dažus modeļus var ļoti labi izmantot ikdienas dzīvē, izrotājot istabas vai biroja interjeru.

Pasaules karte kā biroja sienas rotājums vai pilnīgi funkcionāls sienas pulkstenis ar svārstu.

Visas 3D konstruktora detaļas ir izgrieztas no dabīga koka un ir gatavas salikšanai uzreiz. Ar detalizētas instrukcijas palīdzību ikviens varēs salikt koka konstruktoru bez liekām pūlēm, galvenokārt neizmantojot līmi.

Lielākā ražotāju daļa nekrāso savus koka konstruktorus, taču ir uzņēmumi, kuri krāso savus izstrādājumus, lai modeļi izskatītos koši un skaisti. Viņi izmanto krāsu uz ūdens bāzes, kas nekaitē bērna veselībai un tiešā veidā paredzēta koka rotaļlietu krāsošanai. Krāsa atbilst visiem kvalitātes standartiem un neizraisa alerģiskas reakcijas.

Modeļus, kuri nav nokrāsoti, var nokrāsot pašrocīgi. Mēs iesakām izmantot akrila krāsas, taču Jūs variet izvēlēties arī citas speciālās krāsas, kas paredzētas koka krāsošanai. Var arī izvēlēties vienkāršāku variantu, kas maziem bērniem ir vispiemērotākais, izmantojiet flomāsterus koka modeļu krāsošanai. Bērni varēs ieslēgt fantāziju un izkrāsot detaļas tā, kā paši to vēlēsies, izveidojot unikālu rotaļlietu, kas būs tikai viņiem.

Viena no bērnu iecienītākajām aktivitātēm ir konstruēšana. 3D modeļu salikšana ir ne tikai ļoti aizraujoša, bet arī noderīga bērna attīstībai. Mehāniskie koka konstruktori palīdz bērniem izpētīt dažādu mehānismu darbības principus. Konstruēšana stimulē uzmanību un atmiņu, intelektuālos un radošos procesus, atklāj mīlestību pret modelēšanu, kā arī attīsta iemaņas uzdevumu un mērķu izvirzīšanā un sasniegšanā.

Katra konstruktora sarežģītība atkarīga ne tikai no detaļu skaita, bet arī no mehānismiem, tādēļ, ja vecāki vēlas iegādāties koka konstruktoru jaunākiem bērniem, nekā norādīts uz iepakojuma, tad viņiem būs jāpalīdz trīsdimensiju šedevra izveidošanā. Lai nekļūdītos, ir svarīgi ļoti uzmanīgi izlasīt instrukciju, jo nepareizi samontētas konstrukcijas daļas izjaukt nebūs vienkārši – pastāv liela varbūtība, ka detaļas var tikt salauztas. Ir svarīgi saprast, ka koka 3D konstruktoru var salikt tikai vienu reizi.

Ražotājs ir parūpējies par to, lai katrā iepakojumā būtu viss nepieciešamais konstruktora salikšanai. Tomēr mēs iesakām papildu izmantot vasku, lai samazinātu berzi kustīgajām detaļām, smilšpapīru un kancelejas nazi – mazas detaļas vieglāk izvilkt no plāksnes, ja tās nedaudz iegriež ar kancelejas nazi.

3D konstruktoru salikšanā tiek iesaistīti ne tikai bērni, bet arī bērnu vecāki. Kopīgās stundas, kuras jūs pavadāt spēlējoties kopā ar bērniem – vai tā nav labākā dāvana?

 

Dalīties: