LEGI.LV

Ko uzdāvināt 10 gadīgam puikam?

 

Pirmā jubileja – 10 gadi!

Tas ir ļoti svarīgs notikums puikas dzīvē – pāreja no bērna vecuma uzpusaudža vecumu. Puika 10 gados jau ir personība ar savām interesēm, vēlmēm unrakstura īpašībām. Kaut gan viņš vēl ir mazs, bet tomēr ir jau liels, viņš eksperimentē, iepazīsta apkārtējo pasauli unveido savu viedokli par to. Tā kā viņš uztver sevi jau kā pieaugušu un patstāvīgu cilvēku, viņš cer saņemt dāvanu atbilstošu savam vecumam.

Desmit gados puikam ātri mainās intereses un vēlmes, viņš meklē iespēju izpaust savu radošumu. Šodien viņš vēlas kļūt pat astronauts, bet rītdien par inženieru, lai nenokļūtu neērtā situācijā, pasniedzot puikam kārtējo rotaļlietu – automašīnu dzimšanas dienā, iepazīstieties ar mūsdienīgiem koka konstruktoriem, kurus piedāvā Legi.lv.

Koka konstruktori, kurus jūs varat izvēlēties un nopirkt mūsu katalogā, ir radoša un neparasta dāvana dēlam 10 gadu jubilejā. Šo mūsdienīgu koka konstuktoru puika saliks savām rokām, bet pēc aizraujošas konstruktora salikšanas, viņš noteikti leposies, ka savām rokām ir izveidojis brīnišķīgu trīsdimensiju modeli ar kustīgiem elementiem. Šī ir lieliska iespēja, 10 gadus vecam puikam, iemācīties turēt rokās instrumentus, tas palīdzēs sagatavoties turpmākajām rokdarbu stundām.

Ko uzdāvināt puikam dzimšanas dienā?

Jums varētu arī patikt

4,607 s. | 297 db. | 41.42 MB