LEGI.LV

WoodTrick


WoodTrick – Ukrainas zīmols, kas specializējas koka konstruktoru un 3D modeļu ražošanā. Zīmols tika dibināts Ukrainā 2015. gadā. Viens no WoodTrick pamatprincipiem ir inovatīva pieeja koka konstruktoru izveidē.

Izmantojot modernās tehnoloģijas, tostarp lāzergriešanu, WoodTrick nodrošina precīzu un detalizētu katra modeļa izskatu. Viņi piedāvā dažādus komplektus, tai skaitā transportlīdzekļu modeļus, mehāniskās ierīces un citus objektus.

Ražošanā izmantotie materiāli ir augstas kvalitātes. Koksne tiek speciāli apstrādāta, nodrošinot konstrukcijas izturību ilgtermiņā.

Ar WoodTrick konstruktoriem ir iespējams arī izglītoties, tā ir viena no viņu produktu pievilcīgajām iezīmēm. Modeļu salikšana veicina tehniskās domāšanas, loģikas un radošo prasmju attīstību.

Turklāt WoodTrick ievērot atbildību pret vidi, izmantojot videi draudzīgus materiālus.

WoodTrick modeļi ir populāri daudzās valstīs pateicoties savai oriģinalitātei un kvalitātei. Tie sniedz aizraujošu sajūtu, izglīto visu vecumu cilvēkus, no bērniem līdz pieaugušajiem, ļaujot ne tikai attīstīt tehniskās prasmes, bet arī izbaudīt šo skaisto un funkcionālo koka konstruktoru radīšanas procesu.

 

Jums varētu arī patikt

0,927 s. | 239 db. | 28.08 MB